• ایران - خوزستان
  • 06133383344
  • .

دسته بندی وبلاگ

استفاده از جوملا!

با جوملا شما می توانید هر چیزی را از یک وب سایت ساده شخصی به یک تجارت الکترونیک پیچیده و یا سایت های اجتماعی با میلیون ها نفر از بازدید کنندگان ایجاد کنید. این بخش از داده های نمونه شما فراهم می کند با یک مقدمه کوتاه به مفاهیم جوملا و مواد مرجع برای کمک به شما در درک چگونه جوملا کار می کند.

ارتقاء

اگر شما یک جوملا کار با تجربه هستند! کاربران 1.5، این سایت جوملا بسیار آشنا به نظر می رسد. می قالب جدید و رابط کاربری بهبود یافته وجود دارد، اما بسیاری از قابلیت های مشابه است. بزرگترین تغییرات کنترل دسترسی (ACL) و دسته های تو در تو بهبود یافته است.

جوملا! ارتباطات

جوملا ابزاری همه با هم، و آن را یک جامعه از مردم است همه کار و لذت داشتن با هم که باعث می شود جوملا امکان پذیر است. هزاران نفر از مردم هر سال در جامعه جوملا شرکت می کنند، و ما امیدواریم که شما یکی از آنها.

جوملا! پروژه

پروژه جوملا شامل همه افرادی که و حمایت از بستر های نرم افزاری وب سایت جوملا و سیستم مدیریت محتوا. ماموریت ما این است که به ارائه یک پلت فرم های انعطاف پذیر برای چاپ و نشر دیجیتال و همکاری است.

سایت های نمونه

نصب و راه اندازی خود را دارای داده های نمونه، طراحی شده به شما برخی از گزینه های شما برای ساخت وب سایت خود نمایش می دهد. علاوه بر اطلاعات در مورد جوملا! دو نمونه "سایت های در یک سایت" طراحی شده برای کمک به شما برای شروع وجود دارد